środa, 11 maj 2016 16:27

Drogi nieśmiertelności. Nowa wiedza o stanach z pogranicza życia i śmierci

NowoWydane - Instytut Wydawniczy PAX - Drogi nieśmiertelności. Nowa wiedza o stanach z pogranicza życia i śmierci - Bernard Jakoby NowoWydane - Instytut Wydawniczy PAX - Drogi nieśmiertelności. Nowa wiedza o stanach z pogranicza życia i śmierci - Bernard Jakoby Instytut Wydawniczy PAX - Drogi nieśmiertelności. Nowa wiedza o stanach z pogranicza życia i śmierci - Bernard Jakoby

Doświadczenia z pogranicza życia i śmierci są czymś realnym i ukazują, co rzeczywiście się dzieje z człowiekiem podczas umierania. Znany badacz tych zjawisk ukazuje w swojej książce najnowsze wyniki badań naukowych prowadzonych w Holandii i USA oraz podsumowuje całą aktualną wiedzę o tych zdumiewających stanach świadomości. Dokonuje analizy przekazów o umieraniu w różnych tradycjach kulturowych i religijnych oraz wskazuje na zachodzące między nimi podobieństwa. Autor ostatecznie wyjaśnia proces umierania jako przejście do innej rzeczywistości. Utrzymuje, że doświadczenia bliskie śmierci zasadniczo zmieniają egzystencjalną postawę człowieka. Badania naukowe potwierdzają, że życie po śmierci jest faktem. Książka ta stanowi doskonałą inspiracją dla wszystkich tych, którzy usiłują zgłębić tajemnicę nieśmiertelności ludzkiej duszy.

 

Bernard Jakoby studiował literaturoznawstwo, a dziś jest ekspertem w dziedzinie badań nad śmiercią i umieraniem. Prowadzi cieszące się uznaniem wykłady i seminaria. Mieszka w Berlinie. Jego książki są bestsellerami i doczekały się wielu przekładów na języki obce.

 

ISBN: 978-83-211-1919-9
Format: 145x205 mm
Objętość: 226 stron
Oprawa: miękka
Rok wydania: 2012

Instytut Wydawniczy PAX

ul. Wspólna 25 , 00-519 Warszawa
tel.: 586-51-00, fax: 586-51-87

 

Dział  Handlowy
ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 21, 00-390 Warszawa
tel.: (22) 625-23-01

www.iwpax.pl