piątek, 08 kwiecień 2016 17:31

Nastawieni na wieczność

Nowo Wydane - Absolutnie Fantastyczne - Nastawieni na wieczność - John Bevere Nowo Wydane - Absolutnie Fantastyczne - Nastawieni na wieczność - John Bevere Absolutnie Fantastyczne - Nastawieni na wieczność - John Bevere

Opis

Wznowienie znakomitej książki Johna Bevere, wcześniej wydanej pod tytułem WIECZNOŚĆ. 

 

Co takiego jest w słowie wieczność, że przyciąga uwagę i ma potencjał wpływać na cały naród? Żadne plemię, rasa, płeć nie może się temu oprzeć. Zostaliśmy stworzeni z wiecznością w sercach oraz poczuciem immanentnego nieznanego w ludzkiej egzystencji. Dlatego dobrze jest zagłębić się w to, co nasz Stwórca ma do powiedzenia na temat wieczności. W końcu to w jego słowie czytamy: „Ja jestem Bogiem, owszem od wieczności Nim jestem” (Iz 43,12-13) [BT].

John Bevere ze wstępu

Autor bestsellerów, John Bevere, mówi do nas na temat  ważnych zasad życia i pewności, które przeprowadzą nas do wieczności. Prawdę mówiąc, gdyby ludzie tak beztrosko podchodzili do planowania swojej przyszłości jak do wieczności, pozostaliby bez środków do życia. Nawet wierzący często zaniedbują ten istotny element życia chrześcijańskiego. Rzadko myślimy o tym, co się będzie działo później.
Opierając się na zasadach z 2 Kor 5,9-11, John Bevere przypomina nam, że wszyscy wierzący staną kiedyś przed Jezusem Chrystusem i otrzymają to, na co sobie zapracowali w tym życiu. Niektórzy z nas będą zaskoczeni, że większość czasu poświęcaliśmy na rzeczy, które nie przynoszą w wieczności nagrody.
Przygotowując się na ten wielki Dzień Sądu i pamiętając o wieczności, będziemy prowadzić dobre życie. Ciągłe spoglądanie na cel pomoże nam skupić się na tym, co trwałe – na wieczności.

John Bevere pragnie, żeby ludzie pogłębiali swoją bliską więź z Bogiem i nabrali perspektywy wieczności. Autor międzynarodowych bestsellerów i nagradzanych materiałów szkoleniowych oraz mówca konferencyjny. Jest współgospodarzem programu telewizyjnego The Messenger oglądanego w 216 krajach. John uzyskał tytuł doktora teologii praktycznej. Wraz z żoną Lisą, również autorką bestsellerów, założyli w 1999 r. organizację Messenger International, która ma biura w Colorado, Australii i wielkiej Brytanii. Mieszkają w Colorado Springs i mają czterech synów.
Przejmująca, przykuwająca uwagę, ucząca pokory. Nie mogłem się oderwać. Wszyscy powinni ją przeczytać. Zarezerwujcie sobie czas.

Bill McCartney, Promise Keepers

Wieczność odważnie mierzy się z jedną z największych tajemnic ludzkiej egzystencji… wiecznością. John Bevere dogłębnie i starannie, jak zawsze w swoich książkach, przedstawia mądrość Biblii. Zachęca czytelników, by prowadzili życie skupione na wieczności.

Brian Houston, pastor Hillsong Church w Australii

John przypomina nam, że mamy żyć czymś więcej niż tylko zewnętrzne okoliczności i motywuje nas do inwestowania raczej w wieczność niż sprawy doczesne.

Stephen Arterburn, Gospodarz programu radiowego i autor serii The Everyman

 

 

Format: 155 x 230 mm
Objętość: 257
Oprawa: miękka
Rok wydania: 2015

Niewinne kłamstwa (Akademia Canterwood 6), Jessica Burkhart, thriller, sensacja, kryminał, zapowiedzi, powieść, literatura kobieca, literatura obyczajowa, literatura inspiruje, bestsellery, romans, księgarnia internetowa, Wydawnictwo Dobra Literatura, Wydawnictwo Dolnośląskie, nowe książki, tania książka, nowości wydawnicze, nowo wydane, nowowydane.pl

Absolutnie Fantastycznie

Firma WYDAWNICTWO AF działa od stycznia 1996 publikując kiedyś czasopismo ABSOLUTNIE FANTASTYCZNE (archiwalne wydania są dostępne bezpłatnie na www.af.com.pl), aktualnie wydając i współwydając książki oraz kolportując hurtowo i detalicznie literaturę, muzykę głównie chrześcijańską.

www.sklep.af.com.pl