wtorek, 09 maj 2017 16:56

Poznać i pokochać Maryję. Miesiąc z Matką Jezusa

NowoWydane - Wydawnictwo Promic - Poznać i pokochać Maryję. Miesiąc z Matką Jezusa - Marie-Monique Breynaert NowoWydane - Wydawnictwo Promic - Poznać i pokochać Maryję. Miesiąc z Matką Jezusa - Marie-Monique Breynaert Wydawnictwo Promic - Poznać i pokochać Maryję. Miesiąc z Matką Jezusa - Marie-Monique Breynaert

Kup Tę Książkę

ISBN: 978-83-7502-627-6
Format: 105 x 165 mm
Objętość: 272 s.
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2017
tłum: Lilla Danilecka

Opis

 

O jakże kocham Najświętszą Pannę! […] Zwykle przedstawiają nam Ją jako niedostępną, a należałoby raczej ukazać, jak łatwo Ją naśladować. Ona jest bardziej Matką niż Królową! – te słowa św. Teresy od Dzieciątka Jezus mogłyby posłużyć za motto niniejszej książki. Z małym zastrzeżeniem: nawet ci wierni, którzy gorąco kochają i czczą Matkę Jezusa, zwykle widzą w Niej wręcz niedościgniony wzór do naśladowania. Za to słabo znają Ją taką, jaką była podczas ziemskiego życia, które przecież miało również znamiona zwyczajnej, ludzkiej codzienności!

Poznać i pokochać Maryję. Miesiąc z Matką Jezusa to zbiór czytanek Maryjnych przeznaczonych na każdy dzień miesiąca, ułożony przez  siostrę Marie-Monique Breynaert. Autorkaprowadzi czytelnika krok po kroku po śladach pełnego miłości i wiary życia Maryi z Nazaretu, zachęcając jednocześnie do modlitewnego spotkania z Matką Bożą, by bardziej zbliżyć się do Niej i jeszcze żarliwiej pokochać.

 

Promic

PROMIC Sp. z o.o. Oddział w Warszawie
ul. św. Bonifacego 9/1, 02-914 Warszawa

Sekretariat: tel. 22 642 50 82  Dział handl.: tel. 22 651 90 54 

www.wydawnictwo.pl