wtorek, 06 grudzień 2016 15:56

Mały Promyczek (1) 12/2016

PROMYCZEK - Mały Promyczek (1) 12/2016 PROMYCZEK - Mały Promyczek (1) 12/2016 PROMYCZEK - Mały Promyczek (1) 12/2016

Kup To Czasopismo

Format: 210x280 mm
Objętość: 24 s.
Oprawa: miękka
Rok wydania: 2016

Opis

Oddajemy w wasze ręce pierwszy numer miesięcznika dla najmłodszych. Mały Promyczek to nowy miesięcznik katolicki dla przedszkolaków, chociaż i starsze dzieci również znajdą w nim coś ciekawego i interesującego dla siebie. Do każdego numeru dołączane będą materiały do prac techniczno-plastycznych nawiązujące do aktualnych wydarzeń roku kalendarzowego lub liturgicznego.
W pierwszym numerze Małego Promyczka:

  • zadania i łamigłówki dostosowane do wieku 3-6 lat,
  • piosenka "Gdy Pan Jezus był malutki",
  • Ewangelia do wspólnego czytania o narodzeniu Pana Jezusa,
  • wierszyki o tradycjach Bożego Narodzenia
  • historyjka obrazkowa o Wigilii.

Wielką atrakcją w pierwszym numerze jest niewątpliwie duża, kartonowa szopka. Elementy szopki należy wypchnąć z szablonów i złożyć wg instrukcji. Dzieci mogą pokolorować mazakami postacie królów oraz wielbłądka. Zabawa szopką, nie kończy się na jej złożeniu- dzięki ruchomym figurom, dzieci mogą wcielać się w role i odgrywać domowe jasełka.

PROMYCZEK

Wydawnictwo PROMYCZEK
Plac Kolegiacki 4
33-300 Nowy Sącz
Tel. 18 443-44-00, 605-060-388

 

Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej PROMYCZEK jest jedną z nielicznych katolickich oficyn w Polsce (jeśli nie jedyną), która całość swojej oferty kieruje wyłącznie do dzieci. Wszystkie działania wydawnictwa zmierzają w takim kierunku, aby przychodzić z pomocą rodzicom, nauczycielom, wychowawcom i katechetom, którzy są odpowiedzialni za kształtowanie osobowości dziecka. Wydawnictwo od 25 lat wydaje katolicki miesięcznik dla dzieci w wieku 6-9 lat- Promyczek Dobra, a od 2008 roku z powodzeniem rozwija Filmotekę Promyczka, w skład której wchodzą animowane filmy religijne dla dzieci, m.in. Opowieści Biblijne ze Starego i Nowego Testamentu, Domek na skale czy polska produkcja Aureola-od Stanisława do Karola. Wydawnictwo sprawuje również opiekę nad zespołem dziecięcym Promyczki Dobra z Nowego Sącza.

www.promyczek.pl