piątek, 03 luty 2017 16:30

Karate Lemur

NowoWydane - Białe Pióro - Karate Lemur - Agnieszka Kazała NowoWydane - Białe Pióro - Karate Lemur - Agnieszka Kazała Białe Pióro - Karate Lemur - Agnieszka Kazała

Kup Tę Książkę

ISBN: 978-83-64426-73-5
Objętość: 30
Rok wydania: 2017

Opis

„Karate Lemur” to rymowana historyjka o leśnych zwierzętach, które postawiły na zdrowie i kondycję. Z serii: Czytaj i koloruj.

„Czy warto jest marzyć? Czy warto realizować swoje marzenia? A co, jeśli wymagają wysiłku i poświęcenia? Jeżeli lubicie marzyć, podejmować wyzwania, poznawać nowe rzeczy, a także czytać i kolorować – zapraszam do przygody z mistrzem Lemurem. Przeczytajcie moją rymowaną opowieść, rozwiążcie krzyżówkę, spróbujcie policzyć do dziesięciu po japońsku i pokolorujcie wszystkie ilustracje tak, aby była to bardzo wesoła książeczka. Życzę miłej zabawy” – autorka: Agnieszka Kazała.

„Karate Lemur” to rymowana i zabawna historyjka, która spodoba się zarówno małym jak i dorosłym czytelnikom. W tej opowiastce Lemur spełnia swe sportowe marzenie, zakładając szkołę karate. To zachęcająca do aktywności wierszowanka o tym, że uprawianie sportu przynosi same korzyści, nie tylko zdrowotne, ale wiąże się też z systematycznością i wyczuciem sytuacji. A to wszystko dla naszej czytelniczej satysfakcji :)

Mądra, z humorem, rymem i rytmem.

Polecam wszystkim bez wyjątków!
Agnieszka Krizel (Recenzje Agi)

 

 

 

Białe Pióro

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro
ul. Gajkowicza 5/63, 03-562 Warszawa
tel.  794-961-661

www.wydawnictwobialepioro.pl