czwartek, 06 październik 2016 15:26

Ciapek

NowoWydane - Białe Pióro - Ciapek - Wanda Szymanowska NowoWydane - Białe Pióro - Ciapek - Wanda Szymanowska Białe Pióro - Ciapek - Wanda Szymanowska

Kup Tę Książkę

ISBN: 978-83-64426-60-5
Objętość: 30
Rok wydania: 2016

Opis

Historia maleńkiego, bezbronnego pieska, Ciapka, którego chce się przytulić do serca. Zabrany od mamy, potem odtrącony przez dziewczynkę do której trafił, stał się prezentem pod choinką dla bardzo samolubnej osóbki. Jednak jego dobre serduszko zostało nagrodzone przyjacielem, jaki go ocalił przed zamarznięciem w Sylwestrową noc. Dostał też prawdziwe, odważne imię i zupełnie nowe życie, przepełnione miłością. Ta niezwykle emocjonalna i mądra opowieść może stać się przyczynkiem do rozmów z dzieckiem na temat losów zwierząt i umiejętności dokonywania wyborów.

Drodzy Czytelnicy, Mali, Średni i Duzi!

Zanim podejmiecie decyzję o wprowadzeniu do swojego domu czworonożnego przyjaciela, zastanówcie się, czy jesteście na to wystarczająco gotowi i czy macie ku temu warunki.
Pies jest zwierzęciem bardzo wrażliwym i szybko się przywiązuje do wszystkich członków rodziny i tego samego oczekuje od Was.

 

 

Białe Pióro

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro
ul. Gajkowicza 5/63, 03-562 Warszawa
tel.  794-961-661

www.wydawnictwobialepioro.pl