poniedziałek, 05 wrzesień 2016 16:04

Piruetta

NowoWydane - Białe Pióro - Piruetta - Wanda Milewska NowoWydane - Białe Pióro - Piruetta - Wanda Milewska Białe Pióro - Piruetta - Wanda Milewska

Opis

Antonina jest najstarsza z trojga rodzeństwa i pragnie uczyć się w szkole baletowej. Ale nie tak od razu. Ona dojrzeje do tej decyzji z czasem, gdy ukochana babcia wyjedzie na jakiś czas do rodziny. Czy spełni się marzenie Antosi?

Ta opowieść o spełnianiu marzeń jest znakomicie skonstruowaną historią o przeszłości, wspaniałej babci, roli dziadków w życiu dzieci, ale przede wszystkim o tym, ile trzeba mieć w sobie samozaparcia, by marzenie wreszcie stało się rzeczywistością.

Nie ma nic przyjemniejszego, niż wieczory przy kołowrotku i opowieści babci o dzieciństwie. Wspomnienia okraszane mądrością, jej przeżyciami, odczuciami nadają tym chwilom wyjątkowego klimatu i uczucia, że w chwili, gdy babcia musi wyjechać jest źle. Dlaczego?

Bo babcia jest niezastąpiona!

Mądra, niezwykle przejmująca, ujmująca za serce. Polecam!

Agnieszka Krizel

 

 

ISBN: 978-83- 64426-58-2
Objętość: 92 str.
Rok wydania: 2016

Jak tata reperował słońce, Marek Pękala, Wydawnictwo Literackie Białe Pióro, Białe Pióro, fantastyka, literatura obyczajowa, poezja, satyra, erotyka, sensacja, bestsellery, nowości wydawnicze, nowe książki, nowo wydane, wwww.nowowydane.pl

Białe Pióro

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro
ul. Gajkowicza 5/63, 03-562 Warszawa
tel.  794-961-661

www.wydawnictwobialepioro.pl