środa, 06 lipiec 2016 17:56

Gratka dla małego niejadka

NowoWydane - Albus - Gratka dla małego niejadka - Emilia Dziubak NowoWydane - Albus - Gratka dla małego niejadka - Emilia Dziubak Albus - Gratka dla małego niejadka - Emilia Dziubak

Opis

„Gratka dla małego niejadka” to książka dla najmłodszych w całości poświęcona jedzeniu. Znajdziecie w niej nie tylko w humorystyczny sposób zilustrowane przepisy na smaczne dania, ale także zabawy edukacyjne, gry i inne pomysły pobudzające wyobraźnię każdego małego niejadka. Maluch nauczy się dzięki niej przyrządzać potrawy, zarówno te trudne, jak i łatwe, rozpoznawać poszczególne ich składniki, nadawać im charakterystyczne cechy, dowie się, czym są witaminy, dlaczego należy myć warzywa,  nauczy się postrzegać w jedzeniu nie tylko codzienny posiłek, ale także świetną zabawę. Dobry nastrój udzieli się także rodzicom, gdyż książka stanowi świetny pretekst do wspólnego spędzenia czasu z dziećmi w sposób niezwykle kreatywny. Ilustracje potraw, oraz niezwykli bohaterowie książki z pewnością spowodują, iż niejednemu niejadkowi pocieknie ślinka.

Książka nominowana do nagrody przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek w Konkursie Najpiękniejsze Książki Roku 2011

Więcej

W 4  edycji  Konkursu CJ Picture Book Awards  w Korei wybrano 100 najpiękniejszych książek świata.


Gratka dla małego niejadka, której autorką i ilustratorką jest Emilia Dziubak podbiła serca międzynarodowego jury.

Książka znajdzie się niebawem w katalogu pokonkursowym wśród pozostałych  najpiękniejszych książek świata i będzie prezentowana na wystawie Książki Obrazkowej w Korei.

Przed nami kolejny etap konkursu, w wyniku którego zostanie wybranych pięć najpiękniejszych publikacji.


Projekt książki „Gratka dla małego niejadka” uczestniczył w wystawie „Książka dobrze zaprojektowana, zacznijmy od dzieci” w Katowicach w 2010 r. Ponadto zaprezentowany był na wystawie towarzyszącej Poznańskim Spotkaniom Targowym-Książka dla Dzieci i Młodzieży w 2011 roku w „Salonie ilustratorów”.

Serdecznie polecamy!

ISBN: 978-83-89284-96-9

Format: 250 x 190 mm
Objętość: 96 stron
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2011

Gratka dla małego niejadka, Emilia Dziubak, Iwona Wierzba, Wydawnictwo Albus, książki dla dzieci, pomoce dydaktyczne, publicystyka, literatura dziecięca, książki, nowości, bestsellery, tania książka, nowo wydane, www.nowowydane.pl

Albus

ALBUS Iwona Wierzba
61-582 Poznań
ul. Św. Czesława 3a/13
NIP 783-119-64-17

www.albus.poznan.pl
Więcej w tej kategorii: « Piruetta Mój przyjaciel Bóg »