wtorek, 30 maj 2017 13:30

Szczęście od jutra

NowoWydane - Białe Pióro - Szczęście od jutra - 	Anna Balińska NowoWydane - Białe Pióro - Szczęście od jutra - Anna Balińska Białe Pióro - Szczęście od jutra - Anna Balińska

Kup Tę Książkę

ISBN: 978-83-64426-83-4
Objętość: 325
Oprawa: miękka
Rok wydania: 2017

Opis

Po pięciu latach nieudanego małżeństwa, Hania rozstaje się z mężem, tracąc jednocześnie pracę, w której szefem był jej teść. Młoda, piękna, ale nieufna kobieta zaczyna życie niemal od nowa. Wieloletni przyjaciel Jakub nabiera większej odwagi i otwiera przed Hanną swoje serce. Jednak na drodze bohaterki staje jeszcze Adam. Dosyć tajemniczy, zagadkowy, z bagażem doświadczeń, zabójczo przystojny i zapatrzony w nią jak w obrazek. Co podyktuje Hannie serce? Kogo powinna wybrać? Charyzmatycznego biznesmena Adama, czy statecznego, sympatycznego Jakuba dzielącego swe troski o małą córeczkę Milenkę?

Anna Balińska stworzyła postać Hanki, kobiety podobnej do każdej z nas, której życie nie zawsze układa się tak jak powinno, nie szczędzi trosk, stawia przed nią wiele pytań i wątpliwości. Bohaterka długo nabiera w sobie pewności lecz czy dokona prawidłowego wyboru? „Szczęście od jutra” to doskonała odskocznia od codzienności, ciepła, subtelna. Książka dla każdej kobiety i każdego mężczyzny!

Polecam! Agnieszka Krizel
(Recenzje Agi)

Białe Pióro

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro
ul. Gajkowicza 5/63, 03-562 Warszawa
tel.  794-961-661

www.wydawnictwobialepioro.pl

Publikacje powiązane