środa, 05 kwiecień 2017 12:41

Wyznawcy kompromisów

NowoWydane - Polonia Christiana - Wyznawcy kompromisów -  Krystian Kratiuk NowoWydane - Polonia Christiana - Wyznawcy kompromisów - Krystian Kratiuk Polonia Christiana - Wyznawcy kompromisów - Krystian Kratiuk

Kup Tę Książkę

ISBN: 978-83-88739-56-9
Objętość: 136
Format: 140x200 mm
Oprawa: miękka
Rok wydania: 2017

Opis


„Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili.” Tak mogłoby brzmieć streszczenie tego, co opisuje w swojej najnowszej książce Krystian Kratiuk. Rzeczywistość dotycząca problemu aborcji ma wiele politycznych odcieni. Ci, którym zaufaliśmy i oddaliśmy głos w wyborach, decydują o losach najmniejszych i zupełnie bezbronnych. Nie bez powodu więc przytaczamy tu ewangeliczne napomnienie Jezusa. Tym bardziej, że tworzący ustawy, prawa i przepisy mienią się katolikami. 


Jak zatem postrzegać tą zadziwiającą i przykrą opieszałość w chronieniu nienarodzonych? Czy Ci, którzy nie potrafią pomóc najsłabszym, będą mogli skutecznie chronić nas - dorosłych obywateli? Czy w świecie polityki prawo do życia dla każdego przysługuje naprawdę… każdemu? Dobra lektura. Doskonała i wnikliwa analiza legislacyjnych działań oraz obywatelskich inicjatyw, które na przestrzeni ostatnich lat próbowały zmienić aborcyjne prawo w naszym kraju.

 

Polonia Christiana

Dwumiesięcznik Polonia Christiana
ul. Augustiańska 28, 31-064 Kraków

www.pch24.pl/pismo