poniedziałek, 24 październik 2016 11:50

Jak żyć po katolicku w XXI wieku. Małżeństwo

NowoWydane - Polonia Christiana - Jak żyć po katolicku w XXI wieku. Małżeństwo - Bogna Białecka NowoWydane - Polonia Christiana - Jak żyć po katolicku w XXI wieku. Małżeństwo - Bogna Białecka Polonia Christiana - Jak żyć po katolicku w XXI wieku. Małżeństwo - Bogna Białecka

Kup Tę Książkę

ISBN: 978-83-88739-46-0
Objętość: 192
Format: 200 x 145 mm
Oprawa: miękka
Rok wydania: 2016

Opis

Kto w dzisiejszych czasach odważnie wskazuje na przyczyny małżeńskich kryzysów? Gdzie porusza się tematy o czystości małżeńskiej oraz prokreacyjnej misji męża i żony? Czy są w ogóle takie książki? Czy modlitwa i sakramenty to recepta na udany związek? Przecież współczesny świat uważa, że wiara w Boga jedynie uziemia prawdziwą relację. 

Polecamy te mądrze napisane artykuły: o godności ludzkiej płci, oczystości przedmałżeńskiej, o grzechu i łasce a wreszcie o zagrożeniach i nadziejach dla katolickich małżeństw. Ta publikacja jest też praktyczną pomocą w kształtowaniu charakteru. Małżeństwa będą mocne tylko wtedy, gdy nauczą się pracować nad sobą. Warto o dążeniu do doskonałości pamiętać codziennie. Ta książka napewno w tym pomaga!

 

Polonia Christiana

Dwumiesięcznik Polonia Christiana
ul. Augustiańska 28, 31-064 Kraków

www.pch24.pl/pismo