czwartek, 06 październik 2016 12:39

Opowieść o naszej przyjaźni i perypetiach

NowoWydane - Białe Pióro - Opowieść o naszej przyjaźni i perypetiach - Grażyna Kałowska NowoWydane - Białe Pióro - Opowieść o naszej przyjaźni i perypetiach - Grażyna Kałowska Białe Pióro - Opowieść o naszej przyjaźni i perypetiach - Grażyna Kałowska

Kup Tę Książkę

ISBN: 978-83-64426-56-8
Objętość: 188
Oprawa: miękka 
Rok wydania: 2016

Opis


„Opowieść o naszej przyjaźni i perypetiach” Grażyna Kałowska

Bohaterami powieści jest kilkoro starych przyjaciół. Wszyscy mają ponad siedemdziesiąt lat lecz w sercu nadal czują się nastolatkami. Jednak starość w ich przypadku wcale nie oznacza samych tylko radosnych chwil. Petra dopiero co wyszła za mąż, choruje na glejaka, staje się uciążliwa nie tylko dla bliskich. Eliza cale życie pragnęła mieć u swego boku kogoś, kto by ją pokochał. Na starość popadła w depresję. Anna to ekscentryczna i nietuzinkowa postać, wie czego chce i nie da sobie w kaszę dmuchać. Olek od zawsze skrywał w sercu tajemnicę.

Ci i nie tylko ci, to bohaterów opowieści, którym autorka dała wyjątkowo ciężkie role. To osoby z krwi i kości, których dotykają przypadłości wieku starczego. Depresja, brak zrozumienia, apatia, zachwiania nastrojów i zaniki pamięci.

To prawdziwa aż do bólu opowieść o starości, obok której nie można przejść obojętnie.

Polecam!

Agnieszka Krizel

Recenzje Agi (www.nietypowerecenzje.blox.pl)

 

Białe Pióro

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro
ul. Gajkowicza 5/63, 03-562 Warszawa
tel.  794-961-661

www.wydawnictwobialepioro.pl
Więcej w tej kategorii: « Droga do Ukojenia Niepokorna »