środa, 07 wrzesień 2016 16:56

Fraszkowa Uczta

NowoWydane - Białe Pióro - Fraszkowa Uczta - Mira Białkowska NowoWydane - Białe Pióro - Fraszkowa Uczta - Mira Białkowska Białe Pióro - Fraszkowa Uczta - Mira Białkowska

Kup Tę Książkę

ISBN: 978-83-64426-54-4
Format: 145x210 mm

Objętość: 114 str.
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2016

Opis

Trzymacie w rękach niesamowite menu. Autorka wcieliła się w wyjątkowo wyrafinowanego szefa kuchni, który serwuje nam niezwykle przemyślane, rymowane, pachnące bitkami, lasem, czy ogrodem fraszki. Krótkie, z przymrużeniem oka, ale i rytmiczne, do których chętnie by się napisało linię melodyczną. Fraszki, jak maleńkie kwiatki – przypominajki – na poprawę humoru, pamięci, można z nimi trochę poflirtować, puścić oczko, czy umówić się na randkę.

„Fraszkowa uczta” dla serca i ducha! Tutaj każdy znajdzie i wybierze coś dla siebie. Rozsiądźcie się wygodnie, rozmarzcie się i złóżcie zamówienie. Są tu dania główne, lekkostrawne, ale też i te bardziej pikantne, tylko dla wyjątkowych czytelników! A może coś dla zakochanych z afrodyzjakiem lub słodkie desery na pokrzepienie codzienności. Palce lizać! Polecam! Uczta warta uwagi i chwili refleksji.

Agnieszka Krizel

Recenzje Agi (www.nietypowerecenzje.blox.pl)

 

Białe Pióro

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro
ul. Gajkowicza 5/63, 03-562 Warszawa
tel.  794-961-661

www.wydawnictwobialepioro.pl