czwartek, 07 lipiec 2016 15:44

Kod kobiety

NowoWydane - Purana - Kod kobiety - Alisa Vitti NowoWydane - Purana - Kod kobiety - Alisa Vitti Purana - Kod kobiety - Alisa Vitti

Opis

Alisa Vitti, trenerka zdrowia o holistycznym podejściu do medycyny i doświadczeniu w żywieniu funkcjonalnym oraz kobiecej endokrynologii, uwolni cię od zespołu wielotorbielowatych jajników, mięśniaków, bezpłodności i wielu innych schorzeń. Dzięki lekturze Kodu kobiety przekonasz się, że konkretne, następujące po sobie zmiany diety i stylu życia przekładają się bezpośrednio nie tylko na twoje zdrowie, lecz także na stan umysłu i energię, która napędza cię do działania.

Zawiłości kobiecego układu hormonalnego i jego wpływ na szczęście i samopoczucie kobiety są tu przedstawione w jasny i sugestywny sposób, a dzięki zawartym w Kodzie kobiety radom tysiącom kobiet udało się:

• zajść w ciążę

• schudnąć

• złagodzić zespół napięcia przedmiesiączkowego

• uregulować miesiączkę

• odzyskać apetyt na seks

• zwiększyć szansę na skuteczne zapłodnienie in vitro.

Przełomowy plan Alisy Vitti opiera się na pięciostopniowym programie mającym na celu uregulowanie cyklu miesiączkowego oraz wzmocnienie płodności i popędu płciowego. W jego centrum znajduje się kobiece ciało, które staje się podstawą do zbudowania dla siebie świata pełnego miłości i satysfakcji. Niezależnie od tego ile masz lat, Kod kobiety pomoże ci zrobić krok w stronę zdrowia, samopoznania i siły w każdej dziedzinie twojego życia!

Więcej

ALISA VITTI jest doradczynią w sprawie holistycznego podejścia do zdrowia, członkinią Amerykańskiego Związku Lekarzy Leczących bez Użycia Leków (American Association of Drugless Practitioners), założycielką FLO Living Center (www.FLOliving.com), absolwentką Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa oraz Institute for Integrative Nutrition.

ISBN: 978-83-60170-68-7

Format: 145 x 210 mm
Objętość: 275 str.
Oprawa: miękka
Rok wydania: 2015

Kod kobiety, Alisa Vitti, Purana, nowe książki, preparaty, zdrowie, zappery, medycyna naturalna, tania książka, bestsellery, nowości wydawnicze, nowo wydane, www.nowowydane.pl

Purana

Ciesielski Krzysztof Wydawnictwo PURANA

 

www.purana.com.pl