wtorek, 05 lipiec 2016 18:27

Horizons Unlimited czyli motocyklem przez świat

NowoWydane - Rewasz - Horizons Unlimited czyli motocyklem przez świat NowoWydane - Rewasz - Horizons Unlimited czyli motocyklem przez świat Rewasz - Horizons Unlimited czyli motocyklem przez świat

Opis

Opisy motocyklowych wypraw Autora w różne części świata — na Timor, do Australii, Indonezji, Malezji, do Tajlandii i Syjamu, przez Indie, Pakistan, Iran i Turcję.

Człowiek od zawsze pokonywał dalekie przestrzenie zaspakajając swoją wrodzoną ciekawość świata. Początkowo pieszo, z czasem konno, na wielbłądzie, samochodem czy motocyklem. Dariusz Oskroba wybrał pojazd dwukołowy i wraz z kolegą przejechali przez różne kraje 40 tys. kilometrów. W swojej relacji Autor raz się zachwyca, raz krytykuje. Przede wszystkim opisuje swoje spotkania z ludźmi: od Australijskich aborygenów po polityków. Książka zasługuje na uwagę. Polecam ją szczególnie młodzieży, chociaż i dorośli też znajdą coś dla siebie.


Jacek Pałkiewicz

Opowieść z podróży Darka Oskroby przeczytałem z niezwykłym zainteresowaniem: zapadłe zakątki świata, rozmowy z mieszkańcami krajów, z których rzadko prasowe serwisy podają informacje i zderzenia z inną kulturą, tradycją i obyczajem — rozbudzają wyobraźnię i tęsknotę za przygodą. Autor nie sili się na opiniowanie tego, co gdzieś w dalekim kraju doświadcza. On relacjonuje:przedstawia fakty, zdjęcia i rozmowy z ludźmi. Autor nie jest reporterem i pisarzem a piekarzem, co opowieści daje dziewiczą świeżość i niezmąconą naturalność. Szczerze polecam. Również dziennikarzom i podróżnikom, a Darkowi gratuluję znakomitego debiutu i życzę dalszych wypraw.


Andrzej Kamiński

Format: B5
Objętość: 162 str.
Oprawa: miękka
Rok wydania: 2010

Horizons Unlimited czyli motocyklem przez świat, Oficyna Wydawnicza Rewasz, przewodnik, przewodniki, polska Ukraina, książka podróżnicza, nowości, nowe książki, bestsellery, podróże, wycieczki, historia, regiony, księgarnia internetowa Rewasz, tania książka, nowo wydane, www.nowowydane.pl

Rewasz

ul. Warszawska 55
05-820 Piastów
tel. 22 798 33 84

www.rewasz.com.pl