poniedziałek, 13 czerwiec 2016 13:52

Niebieskie Sandały

NowoWydane - Białe Pióro - Niebieskie Sandały - Wanda Szymanowska NowoWydane - Białe Pióro - Niebieskie Sandały - Wanda Szymanowska Białe Pióro - Niebieskie Sandały - Wanda Szymanowska

Opis

Antonina zamienia zielone kalosze na niebieskie sandały i staje do walki o swoje szczęście. Czy wreszcie je znajdzie? Czy jest możliwa prawdziwa miłość na pograniczu skrajnych religii i kultur? Czy znów rozpęta wokół siebie burzę obyczajową? Jak wykorzysta z trudem zdobytą wolność osobistą? Długo oczekiwana kontynuacja przygód bohaterki „Zielonych kaloszy”

O autorce:

,,Właśnie szła alejką pani o soczystych kształtach. Z pokaźną niebieską różą nad biustem. Taka róża u kobiety w dojrzałym wieku jest jednoznacznym sygnałem: jeszcze o coś mi w życiu chodzi! Dlatego zagadnąłem panią, aby zdradziła mi, czy ma już jakąś prawdę (może być malutka), która jest tylko jej.
- Oczywiście, i jest duża!”

Mariusz Szczygieł, "Przydasie", Duży Format , nr 25/1136, 25 VI 2015.

,,Wanda Szymanowska ma ciężką, ale satysfakcjonującą pracę, to nauczycielka – mistrzyni w wiejskiej szkole. Dużo czyta, poleca młodym lektury i zaraża czytaniem.

Wanda opowiada, że młodzież niby nie jest zainteresowana […], ale ona nie daje za wygraną. Bo skąd mają wiedzieć, czego nie lubią skoro nie spróbowali. Trzeba młodym dać możliwość wyboru, rozwinięcia zainteresowań, pokazać coś innego niż dyskotekę w remizie i telewizor”.

Marta Fox, Autoportret z Lisiczką. Piastów 2013

 

ISBN: 978-83-64426-40-7 
Format: 148x210 mm
Objętość: 130 str.
Oprawa: miękka
Rok wydania: 2015

Klucz do nieba, Joanna Svensson, Wydawnictwo Literackie Białe Pióro, Białe Pióro, fantastyka, literatura obyczajowa, poezja, satyra, erotyka, sensacja, bestsellery, nowości wydawnicze, nowe książki, nowo wydane, wwww.nowowydane.pl

Białe Pióro

Wydawnictwo Literackie Białe Pióro
ul. Gajkowicza 5/63, 03-562 Warszawa
tel.  794-961-661

www.wydawnictwobialepioro.pl
Więcej w tej kategorii: « Bez wytchnienia Niepoznany Nieznajomy »